“Він не втримається при владі.” Генерал озвучив причину, по якій Зеленський може покинути пост Президента України

0
301

Українська влада зобов’язана об’єктивно оцінити ситуацію на Сході нашої країни, щоб «пройтися щільно» по Мінським угодами.

Про це в коментарі «Обозревателю» розповів колишній заступник керівника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.

У своїй заяві генерал ВСУ підкреслив: «Я називаю свій план по Донбасу планом правди і часу.

Нам потрібен мир, чи ні? Якщо так, то ми повинні робити щось. І так, як на Мінських домовленостях зав’язано дуже багато дипломатії, санкцій, і всього іншого, то спочатку потрібно пройтися саме по ним.

Або ж потрібно реалізувати їх на прийнятних для нашої країни умовах. Є ще варіант – повністю і назавжди відмовитися від них і шукати щось інше ».

Згідно зі словами генерала, влада, яка була в Україні до Зеленського, «не мала реалістичного погляду на речі, через що війна на Донбасі і затягнулася».

Відповідно до думки Романенко, для того, щоб був встановлений мир, на Сході України потрібно «показати правдиво ситуацію, яка є всередині нашої країни щодо цього, а також провести детальну військову розвідку».

Наостанок військовий додав: «У разі якщо гарант Конституції Володимир Зеленський не вирішить питання з миром, не знайде варіанти, то скоріш за все, при владі він просто не втримається».

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here