Володимир Ар’єв: Зеленський вам не збрехав. Зеленський сказав не всю правду. Це був не просто лист..

0
2553

Зеленський вам не збрехав. Зеленський сказав не всю правду. Це був не просто лист координатору «Мінська» Сайдіку: аналогічні за текстом листи написали представники РФ і терористи.

Отже, представник українського президента де-факто парафував угоду з протилежною стороною. Отже, це зобов’язання.

Про це Зеленський промовчав. Тепер можна виправдовуватись, обіцяти, що зради нема. Є факт: відіграти назад без негативу буде дуже важко.

За нинішньої якості зовнішньої політики – неможливо. Тепер, або погоджуватися на ворожий сценарій і все одно в кінці капітулювати, або дати задню і втратити рештки довіри європейських партнерів, бо серйозні люди спочатку чітко домовляються, а потім вже підписують.

Ненависний Зеленському попередник робив саме так.

А якщо стратегія Зеленського – будь-якою ціною відновити нормандський формат, то він значить не розуміє, що метою є не зустріч, а результат.

При нинішніх розкладах, я не бачу іншого результату ніж тиск на Україну від інших учасників, аби ми виконали підписане і без чітких гарантій безпеки та повноцінного фінансування відновлення Донбасу.

Це наче хотіти потрапити в капкан, щоб подивитися в очі мисливцю – а раптом в ньому прокинеться гуманіст.

Це явна переоцінка власних можливостей. Тому, ще раз наголошую, зараз не виправдовуватись треба, а збирати РНБО і думати, як вилізати з капкану без відгризаної ноги. А погрожувати з виглядом лютого моряка Папая варто ворогам, а не тим, хто відстоював країну від нападу цих ворогів, коли ти на гроші ворогів знімав чергове кіно.

Володимир Ар’єв

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here