Блогер: Я Хочу щоб Порошенко ще раз обікрав Україну. Якщо не хоче обкрадати всю країну, тобі щоб мене особисто обікрав

0
1579

Публікуємо допис Сергія Федчука в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:“Я Хочу щоб Порошенко ще раз обікрав Україну. 

Якщо не хоче обкрадати всю країну-то, дуже прошу, щоб мене особисто обікрав.

Ну і ще мого кума.Бажано якнайшвидше!В мене нема, особо що красти,але є телевізор,жменя долярів(я потім покажу де лежать). Пояснюю всю тактику і стратегію цих моїх маньоврів з обкраданням! 

В 14-му році Порошенко отримав країну з пустою казною. Потім він неустанно днями і ночами щодень обкрадав Україну! І це не видумка! 

Він це робив не ховаючис!.Аж 73% людей це неподобство щоденно бачили. І так сильно-пресильно наобкрадав,я вам скажу,що за 5 років в казні країни з.явилось кільканадцять мільярдів долярів золотовалютних резервів.

Круто!-Нє? От і я про це!А коли на Україну напала Кацапія-то в України не було Армії,щоб оборонятись і не було танків які їздять і стріляють одночасно.Тобто деякі танкі могли їздити тільки,а деякі не могли їздити,але зато могли стріляти. Не було, також ,зброї,Не було військової форми,Можна тоді було побачити воїнів в спортивних штанах і гумових тапках. 

Не було набоїв. А Порошенко став після своєї інаугурації Головнокомандуючим. І взявся за звичну для себе справу-за обкрадання.

Щиро кажу-обкрадав він армію щоденно. Ну і в ночі він теж її обкрадав.Я брехати не буду.

-В мене є багато свідків.Бо Порох не ховався,- ці самі 73% насілєнія присягають що бачили це обкрадання.Вони мені не дадуть збрехати. Не раз Порох був помічений ,як лізе через забор з величезним мішком вкраденого військового майна. Крав усе що можна вкрасти. 

Отож пройшло 5 довгих років обкрадання Порохом нашої армії,- і в армії з’явилися і танки і форма і літаки! А техніка не тільки змогла їздити, а й змогла стріляти!.

Зарплата солдатів,після таких рясних обкрадань,-як ви вже самі догадались,- збільшилась у кількадесятків разів. 

Мало того, то ще й починали вже солдатів дуже ситно і смачно кормити. Але, на жаль, більш йому не позволили красти нові власті. І це все постачання може бистринько прекратитись. І це я вам привів тільки 2 приклади обкрадань злочинним Порошенком нашої бідної країни. А ще ж він не тільки тут крав!

-А й у інших сферах! А якби його ще раз вибрали президентом-то в Україні б майже нічого не залишилось такого, шо не вкрав цей барига. От все зваживши,пошкрябав я потилицю, і, прошу!

Порох! Ну не будь таким! Обкради Україну ще раз! А як не хочеш обкрадати всю країну-обкради особисто мене. Ну і ще мого кума обкради. 

Дуже подобається мені таке обкрадання і кінцевий матеріальний результат цього обкрадання-теж! Дуже надіюсь і дякую!”

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here