Блогер про нове відео Зеленського з Тесли: “Що ж. Сором продовжується. Перше що різануло вухо: «У Верховній Раді покищо демократія».”

0
951

Блогер Андрій Смолій прокоментував нове відео з  Володимиром Зеленським, зняте у автомобілі Тесла, яким керував Президент України:

“«Винні папєрєднікі», «У ВР демократія покищо», «з людьми (Путіним мабуть) треба говорити» – новий ролик Зеленського.Що ж. Сором продовжується.

Журналісти не потрібні. Знову їздимо на Теслі та розпинаємося про попередників, війну, діалог з Д/ЛНР.

Перше що різануло вухо: «У Верховній Раді покищо демократія».

Тобто президент який не має відношення до цієї гілки влади може влаштувати там тоталітаризм?Друге: «Ми не можемо припинити війну не розмовляючи з людьми.

Як мінімум в Нормандському процесі». Тобто Україна повинна розмовляти і прогинатися під агресора? Під Путіна? Розмовляти з бойовиками?

Цікаво-цікаво.Ну і звісно лєнінські замашки: в наступному році побудуємо 100 шкіл, 100 дитсадків, купимо 100 автобусів(???), буде 4000 кілометрів доріг.

Ну про 4000, правда не кілометрів, а євро для вчителів ми вже чули. А те що було за останні роки побудовано купу шкіл, садочків, відремонтовані школи по всій країні?

Не чули?Коротше, шоу для дурників, хто ще досі живе в рожевому світі що ця влада щось зробить.

Зробить. Харакірі країні і всім українцям.” – коментує блогер.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here