Блогер жорстко звернувся до Зеленського: «Ти обіsрався за півроку в усьому, в чому можна було обіsратися»

0
10389

Ці всі «двіженія» щелі щодо переслідування колишньої влади, опозиційних журналістів, військових, добровольців не мають жодного сенсу і тільки погіршують його становище, навіть на фоні ненависті частини населення до Порошенка і навіть на фоні можливих тактичних успіхів у майбутньому.

Можна махати шашкою і плодити ненависть до папередніків на фоні досягнень, але ти обісрався за півроку в усьому, в чому можна було обісратис

Починаючи від обіцяного «миру», який чітко означився як капітуляція, закінчуючи збіднінням населення на фоні грабунку, втрати енергетичної незалежності і втрати підтримки в світі.

І економічний стрибок буде у прірву, а не так як ти собі фантазуєш.

Це очевидно, неминуче і до цього залишились лічені місяці.

Тому можна кошмарити телеканали, журналістів за заявами всяких тварин, можна садити в тюрму, можна цензерувати новини на дружних телеканалах олігархів, але це все не має жодного значення з висоти перспектив і тільки погіршує твоє ж майбутнє.

Бо цей весь тобою благословлений безпредел вилізе тобі боком, за це все, на фоні неминучого пздєца і неминучого небаченого розчарування, прийдеться відповісти.

Це не погроза, це констатація логіки процесів.

Mason Lemberg

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here