Аркадій Бабченко: “Ну ось і сталося те, що не могло не статися. Світ дізнався, кого Україна вибрала Президентом.” (відео)

0
745

Америка з подивом відкриває для себе невідомого Зеленського: «Виглядає повним дурнем». Президента України висміяли в США за сцену з піаніно в «Вечірньому кварталі»

Ведучий популярного вечірнього американського шоу “Last Week Tonight with John Oliver” (“Події минулого тижня з Джоном Олівером”) на телеканалі HBO Джон Олівер показав провокаційний виступ президента України Володимира Зеленського в “Вечірньому кварталі” в 2016 році.

В ефірі обговорювалася тема можливого імпічменту американського президента Дональда Трампа. За словами ведучого, кожна частина нового “Уотергейту” ще тупіша, “ніж ви можете собі уявити”.

“І навіть сам український президент Володимир Зеленський виглядає безглуздо. Насправді він був коміком і грав роль Президента України в ситкомі.

Мій улюблений факт про це, що в одній з комічний сцен він разом з іншим хлопцем зображували, що грають на піаніно .. . ну, ви побачите “, – сказав він. Після цього в шоу показали виступ акторів “Кварталу 95” за 2016 рік.

“Так, він грає на піаніно своїм членом!” – зазначив провідний після ролика.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here