Аж моторошно стало… «Коронавірусний» град пройшовся планетою і налякав людей. Фото унікального явища

0
377

У Мексиці і Китаї випав град, форма якого дуже нагадує коронавірус COVID-19. Незвичайне природне явище налякало багатьох людей, і вони побачили в ньому знаки з неба.


Як пише Daily Mail, першими «коронавірусний» град помітили жителі муніципалітету Монтеморелос, в північному мексиканському штаті Нуево-Леон. Люди ділилися фото в соцмережах і писали, що так Бог вирішив нагадати про необхідність залишатися вдома або ж відправив людству символічне послання.

"Коронавірусний" град у Мексиці

«Коронавірусний» град у Мексиці

Daily Mail

"Коронавірусний" град у Мексиці

«Коронавірусний» град у Мексиці

Daily Mail

"Коронавірусний" град у Мексиці

«Коронавірусний» град у Мексиці

Daily Mail

Через деякий час подібне фото в своєму Twitter опублікувала і мешканка китайського міста Циндао Арлен Лі. «Який град пройшов вночі в Циндао», – підписала вона світлину.

Однак метеоролог і консультант Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО) Жозе Мігель Вінас сказав, що градини, які налякали людей, насправді були досить нормальними.

«Усередині бурі град починає утворюватися у вигляді невеликої сферичної форми і накопичує шари льоду зверху. Під час сильного шторму, коли град вже досить великий і розбивається вщент, багато з частинок зливаються воєдино, розбиваючи одна одну і утворюючи крижані шипи», – пояснив він.

"Коронавірусний" град у Китаї

Переглянути зображення у Твіттері

OBOZREVATEL

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here